Матвієнко Надія Володимирівна

Адвокат

У 2003р. закінчила Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова, диплом з відзнакою, отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” та здобула кваліфікацію “юриста”. У жовтні 2007р. здала кваліфікаційний іспит і отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Ви можете більше дізнатися про мене та ознайомитись з моїми публікаціями, підписавшись на мої сторінки в соц.мережах: instagramfacebook

Офіс:

665091, м.Одеса, вул.М’ясоїдівська, 7.
Адвокатське об’єднання
“Перша юридична консультація Малиновського району м.Одеси”.
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №1585 від 30.10.2007 р.,
видане на підставі рішення Одеської обласної КДКА №16 / 137 від 26.10.2007г.

Переваги роботи з адвокатом

1

Належна якість

Не можна стати фахівцем, прочитавши статті в Інтернеті або запитав поради у «грамотного» сусіда. Тому, в разі виникнення юридичних проблем краще відразу звернутися за порадою до адвоката, за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги.

2

Необхідне сприяння

Ризик помилитися при дії поодинці дуже великий, особливо тоді, коли людина опиняється в стані стресу, зіткнувшись з несправедливою ситуацією.

3

Допомога професіонала

Адвокат зможе подивитися на Вашу проблему без емоцій і обрати для Вас оптимальне рішення для досягнення результату.

4

Конфіденційність

Адвокат, на відміну від звичайного юриста, гарантує конфіденційність відомостей, отриманих від клієнта. Адвокат не може бути допитаний з будь-яких фактів, які стали йому відомі у зв’язку з наданням юридичної допомоги, так як він не може свідчити проти особи, якій надає юридичну допомогу. Адвокатська таємниця – непорушна.